Рано чи пізно перед компанією чи людиною, яка займається бізнесом, виникає питання необхідності реклами. Яскраве, ефектне, виразне рекламне оголошення з читабельним інформаційним текстом – це потрібно і важливо. Але де розмістити і як подати подібну інформацію?

Сучасний арсенал поліграфічних компаній та рекламних агентств надзвичайно широкий – від звичайних листівок та простеньких візиток до величезних вуличних білбордів та широкомасштабних розтяжок. Мобільні інформаційні банери – щось середнє між дешевою листівкою та дорогою вуличною рекламою.

Х-стенди, так звані «павуки» або «спайдери» – одні з найбільш затребуваних, легковажних, зручних у використанні та доступних за ціною рекламних конструкцій. Х-банер – це мобільний виставковий стенд у формі літери «Х», який має центральну опору, що перехрещується. Максимальна вага подібної рекламної вивіски не перевищує 2 кг. Такий стенд встановлюється дуже просто. Одним рухом ставиться х-подібна основа, після чого на нього натягується рекламне полотнище, що закріплюється за допомогою люверсів по чотирьох кутах полотна. До конструкції додається спеціальний футляр із тканини, що дозволяє акуратно зберігати та перевозити стенд. Мобільність такого стенду дозволяє у разі потреби з легкістю замінити рекламне полотнище на інше. Такий стенд – незамінний варіант, коли потрібна регулярна зміна рекламних зображень. Ціна такої конструкції залежить від розміру, матеріалу полотна і каркаса.

Х-стенд з рекламною інформацією відмінно виглядатиме в інтер’єрі будь-якого приміщення, починаючи від магазину, ресторану і закінчуючи творчою студією або ательє. Такі конструкції з рекламою вашої компанії будуть незамінні на виставках, піар-акціях, конференціях та різноманітних презентаціях. Як правило, такий інформаційний матеріал не призначений для використання на вулиці, тому що завдяки легкості, конструкцію просто знесе вітром.

Наша поліграфічна компанія «Віваріо» запропонує споживачеві «спайдери» найвищої якості, оснащені міцним сталевим або алюмінієвим каркасом та надійними кріпленнями інформаційного полотна з металу, які можна регулювати за висотою та шириною!

vivario.com.ua