Друк на оракалі

Компанія «Віваріо» пропонує послуги друку на оракалі у Києві відмінної якості. Досвід, накопичений за роки роботи з даним матеріалом, дозволяє гарантувати клієнтам багаторічний термін служби надрукованої на плівці реклами.

Широкоформатний друк на оракалі на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших технологій у виготовленні зовнішньої реклами. Оракал – це спеціальна гладка вінілова плівка, що має глянцеву або матову поверхню. Глянцевий оракал найбільш популярний, ніж його матова структура. Друк на глянці має характерний блиск, він яскравий, барвистий і ефектний. Поверхня для такого виду друку повинна бути ідеально рівною, наприклад скло вітрини. Друк на матовому оракалі може приховати нерівності поверхні, що обклеюється. Таке нанесення виглядає м’якіше, хоча фарби після друку можуть бути дещо приглушені.

Оракал може бути прозорим чи непрозорим. Перший має чудову світлопрохідність, тому його часто використовують у вуличних рекламних композиціях та вітринах. Непрозора плівка використовується всередині та поза приміщеннями. Існує також перфорована плівка, яка широко використовується для брендування вікон транспорту, оформлення вітрин магазинів, ресторанів, офісів. Така плівка створює ефект тюлі, легкого тонування.

Сьогодні вже будь-яку плівку називають оракалом. Але мало хто знає про те, що назва Orakal – це просто ім’я вінілової плівки, що вийшла на сучасний ринок і добре себе зарекомендувала. Тому така назва закріпилася за всіма наступними плівками інших виробників.

Перевага оракала полягає в тому, що існує можливість виготовити рекламний матеріал будь-якого розміру та форми. З плівки вирізаються як маленькі наліпки, так і широкоформатний оракал для обклеювання вікон. 

Ми можемо запропонувати:

  • Виготовлення вказівників та табличок.
  • Оформлення інтер’єрів.
  • Брендування вітрин, торгових залів та зон, кіосків, магазинів, ресторанів, різного обладнання.
  • Декорування автомобілів, службового та громадського транспорту.
  • Зовнішня реклама.

Вінілова плівка має гнучку еластичну текстуру, яка легко згинається та надає виробу будь-якої форми. Структура поверхні плівки добре вбирає фарбу, швидко сохне, кольори яскраві, соковиті, не вигоряють і не спотворюються під впливом негативних погодних явищ. Термін корисної експлуатації готового виробу у деяких випадках може становити близько 10 років, але в середньому 3-4 року. Коли поверхня поклейки (авто, фасад будівлі, вітрина) постійно перебуває під впливом перепадів температур і вологи, поверхню оракалу додатково ламінують прозорою плівкою. Це збільшує термін служби рекламного носія.

Замовити друк на оракалі можна у нашій компанії «Віваріо». Це економічно вигідно, оскільки існує можливість здійснити нанесення на вибір: флексографічний, екосольвентний або ультрафіолетовий друк.