ФІГУРНІ НАЛІПКИ
ПРЯМОКУТНІ НАЛІПКИ
МАТЕРІАЛИ

Стікер (от англ. sticke — етикетка, наліпка) — це поліграфічний виріб, який виготовлений на самоклеючому матеріалі для аплікації на упаковку, дерево, метал, скло, автомобіль, тощо. Іншими словами стікери – це наліпки, на які наноситься найрізноманітніша графічна інформація, від рекламних малюнків до штрих-кодів товарів.

Стікери можуть використовуватися для реклами на транспорті, в метро, ​​приміських електропоїздах і в людних місцях. Стікери — один із найефективніших видів реклами. Вони можуть зацікавити практично всіх пасажирів вагона, привернути увагу людей на автобусних зупинках, стікери можна побачити на будь-якому рекламному щиті, в під'їздах і ліфтах. В зовнішній рекламі, наліпки розміщуються в місцях, де немає можливості закріпити рекламну продукцію, виготовлену з паперу.

Наприклад, наносячи на стікери логотип вашої фірми або рекламний слоган, ви збільшите віддачу від проведення рекламної кампанії. На стікери можна наносити будь-який малюнок, товарні штрих-коди, цінни, використовувати їх як наклейки під час інвентаризації, для упаковки,  тощо. Крім того, компанія "Віваріо" може запропонувати послугу з виготовлення ексклюзивного дизайну стікерів на сувеніри, подарунки або пляшки.