Цифровий широкоформатний друк передбачає покриття  поверхні зображення рулонних матеріалів. У переліку матеріалів: папір, вінілова та перфорована плівка, тканина, банерна сітка, тент та інше. 

Поверхні та структури, що використовуються для просування продуктів, вражають своїм різноманіттям. Метод широкоформатного друку широко застосовується у зовнішніх промоушенах та рекламних матеріалах для приміщень. За допомогою широкоформату виготовляються банери, афіші, рекламні щити, розтяжки, фотошпалери, вивіски, вітрини та інші представники рекламних носіїв, які є в арсеналі сучасної реклами.

Струменевий широкоформатний друк також наноситься на конструкції складної форми, які широко поширені у вуличній рекламі. Нанесення відбувається за допомогою широкоформатних принтерів та плотерів різних розмірів. Ширина вивіски, що виготовляється, буде відповідати масштабу принтера (від 1,6 м до 5 м), а довжина її може бути будь-якою і становити навіть кілька десятків метрів.

Наша оперативна друкарня «Віваріо» пропонує замовникам послуги широкоформатного друку для інтер’єрів. Цей вид передбачає високу якість зображення, що наноситься на поверхню (від 720 до 2880 пікселів). Друк для приміщень здійснюється фарбами, які не мають характерного запаху у готовому виробі, що є характерною рисою даного виду нанесення із застосуванням спеціальних технологій. Таким чином, на виході ми маємо виріб, який ідеально підходить для внутрішньої реклами  і можна використовувати в закритому просторі.

Ми виготовляємо:

• Різноформатні POS-матеріали: плакати, постери, афіші, мобайли, штендери.
• Виставкові стенди, рекламні конструкції для підлоги будь-яких форм і розмірів.
• Репродукція інтер’єрних картин.
• Фотошпалери, натяжні стелі із зображеннями будь-якого ступеня складності.

У виробах для вуличної реклами використовуються дещо інші технології, ніж для користування у внутрішньому просторі. Великі формати, що іноді досягають кількох десятків метрів по висоті, мають роздільну здатність на порядок менше (від 150 до 360 пікселів). Передбачається, що рекламні зображення будуть видно з великої відстані, тому деталізуванню тут не приділяють належної уваги. Так як білборди та банери перебувають на відкритому просторі, рекламний носій має бути підготовлений до впливу чинників зовнішнього середовища. Тому продукція зовнішньої реклами мусить бути найбільш зносостійка. Розтяжки, брендмауери та афіші витримують перепади температур, дощ, сніг, сильний вітер та сонячне світло.

Строк придатності виготовлених виробів залежить від якості і властивостей матеріалів, що використовуються. Ваш банер буде виготовлений із застосуванням високоякісних екосольвентних фарб, вироблених у Європі. Ці матеріали не підлягають вигоранню на сонці та стійкі до перепадів температур. Ціна широкоформатного друку залежить від обраної основи (плівка, полотно, банер, папір, сітка) та від якості нанесення зображення.

Сучасні технології виготовлення зовнішньої реклами дозволяють нанести зображення практично на будь-яку основу. Клієнти стали цікавитися друком на склі, дереві, пластику, металі. Все це на сьогоднішній день є можливим і здійсненним.

У нашій друкарні «Віваріо» оптимальна ціна на широкоформатний друк в Києві та висока якість!