Вам необхідно провести семінар, конференцію, переговори чи просто виступити з промовою про ваш продукт? Бажаєте використовувати папку із зображенням фірмового стилю всередині компанії? Ви можете замовити брендовані папки у друкарні «Віваріо» за наявними шаблонами. 

Фірмові папки – один із найбільш популярних видів поліграфічної продукції. Папки з фірмовою символікою – постійний атрибут будь-якої успішної компанії. Такі вироби привертають увагу потенційних клієнтів, формують діловий імідж, підвищують лояльність співробітників та споживачів до продукції чи послуги. Ваша бізнес-пропозиція вигідно виділятиметься серед документації інших організацій.

Виготовляються фірмові папки з крейдованого паперу або щільного картону. Нанесення здійснюється за допомогою цифрового або офсетного друку. Додаткові послуги нанесення – лакування, конгрев, тиснення. Розміри можуть бути найрізноманітніші: починаючи від стандартних шаблонів формату А4 і закінчуючи виробами незвичайних і оригінальних форм. У нашому розпорядженні є все необхідне для цього сучасне обладнання та високоякісні матеріали. 

Папки, виготовлені в друкарні «Віваріо», будуть місткими, зручними, привертатимуть увагу глядача та підкреслять індивідуальність та особливість рекламованого бренду. Така продукція обов’язково підкреслите стиль, престиж та успішність компанії, а також привернете увагу потенційних споживачів. Іміджева папка – чудова ідея для бізнес-сувеніру або бізнес-подарунка. Це постійне правило хорошого тону для ведення бізнесу.