Як полиграфічна продукція може залучити клієнта

Реклама оточує сучасну людину практично всюди — у громадському транспорті, по телебаченню і радіо, на виставках і просто на вулицях. Ми настільки вже звикли до постійної атаки реклами, що більшість інформації просто не привертає нашої уваги. Більше того, нерідко реклама викликає роздратування. Саме тому, поліграфічна продукція багато років вдосконалюється та користується попитом – вона має привабливий зовнішній вигляд, ненав’язлива і тому дуже ефективна. Зовнішні плакати виготовляють нерідко з творчим підходом, тому подібна реклама може бути навіть окрасою вулиці.

Полиграфическая реклама

 Читати далі>>>>

 

Основні види поліграфічної продукції для зовнішньої реклами

Зовнішня реклама є найвидовищнішою з усіх засобів реклами,, тому що дає змогу залучити широку публіку. Найчастіше вона використовується для просування брендів, споживчих товарів та послуг. Найбільш поширений вид зовнішньої реклами – це плакати, постери, афіші тощо.

Плакат

 Читати далі>>>>

 

Що таке POS матеріали?

Нерідко можна почути про таку послугу як друк POS матеріалів. Насправді цей термін включає велику групу поліграфічних виробів, які призначені для використання в місцях продажу. Найчастіше POS матеріали дозволяють ефектно та швидко привернути увагу до певного товару чи навіть групи товарів, вигідно виділити вашу продукцію на фоні конкурентів.

Хенгер

Читати далі>>>>