Що таке POS матеріали?

Нерідко можна почути про таку послугу як друк POS матеріалів. Насправді цей термін включає велику групу поліграфічних виробів, які призначені для використання в місцях продажу. Найчастіше POS матеріали дозволяють ефектно та швидко привернути увагу до певного товару чи навіть групи товарів, вигідно виділити вашу продукцію на фоні конкурентів.

POS матеріали найчастіше розбивають на кілька типів залежно від місця розміщення, а саме:

  • для місця розташування товарів (полок та ін.);
  • для торгового залу;
  • для зовнішнього оформлення;
  • для зони біля каси;
  • вхідної групи.

Якщо розробити яскравий і привабливий дизайн для POS матеріалів, то ви зможете легко обійти конкурентів з продажу навіть з новою торговою маркою. Також, подібна рекламна продукція відмінно підходить у тому випадку, якщо потрібно вигідно виділити продукцію на тлі конкурентів. Зазвичай при розробці макетів реклами використовують елементи та кольори фірмового стилю, щоб покращити впізнаваність бренду.

Найпоширеніші види POS матеріалів:

Воблери – мають вигляд цінника або рекламного зображення, яке закріплюється на еластичній ніжці. Використовуються біля полиць, стендів чи кас. Нерідко форма воблера повторює контури товару, що рекламується. Він легко привертає увагу, бо ніби похитується на ніжці. Ніжка найчастіше виготовляється із пластику, а сама реклама друкується на картоні, який покривають спеціальним УФ лаком – це підвищує зносостійкість воблера та додає блиску.

Воблер

Хенгери – це картонні таблички, які підвішуються на шийку пляшки, дверну ручку тощо. Це недорогий спосіб привернути увагу до бренду, акції чи реклами товару. Хенгери легко привертають увагу, тому що відрізняються яскравим зовнішнім виглядом. Часто цей POS матеріал використовують на конференціях, виставках, готелях та інших місцях.

Хенгер

Шелфтокери – це POS матеріали, які покликані виділити групу товарів та покращити впізнаваність торгової марки. Назва «шелфтокер» з англійської перекладається як «розмовляюча полиця». Він є картонним куточком з бігом, який закріплюють на прилавку або полиці. Також на шовфтокері може розташовуватися місце для цінника. Полиця з подібною рекламою відразу ж притягує погляд, а отже, покупець неодмінно ознайомиться з вашим товаром.

Шелфтокери

Цінники також є матеріалом POS. Привабливий та інформативний цінник сподобається покупцеві та покращить впізнаваність вашого бренду.

Бірки, ярлики – це POS-матеріали невеликого формату, на яких міститься додаткова інформація про товар.

Друк POS матеріалів

Для друку POS матеріалів може використовуватися папір або картон різних видів та кольорів. POS матеріали часто мають невеликий розмір, тому важливо подбати про гарний дизайн. Довіряйте професіоналам, які вже не раз стикалися з подібною роботою і точно знають, яка реклама ефективніша.

Якщо ви вирішили використовувати в рекламній кампанії POS матеріали, ви отримуєте наступні переваги:

  • Покупець може ухвалити рішення про купівлю саме вашого товару в останній момент — перебуваючи в магазині або навіть перед касою.
  • POS матеріали не викликають роздратування чи відторгнення.
  • Дану рекламу можна використовувати у будь-яких місцях – на столах, торговому обладнанні, полицях та ін.
  • Невисока вартість виробництва POS матеріалів порівняно з іншими рекламними носіями.

 

vivario.com.ua