Друкарня «Віваріо» вже понад 10 років на ринку поліграфічних послуг. Ми старанно працюємо та розвиваємося разом із потребами наших клієнтів. Розпочавши роботу лише з цифрового друку, зараз ми пропонуємо широкий спектр інших послуг, таких як широкоформатний друк: банери, вивіски, стенди; шовкотрафаретний друк: елітні візитки, листівки; офсетний друк: журнали, флаєри, буклети великими тиражами; а також найрізноманітніші прикраси Вашої продукції: тиснення, конгрев, проклейка, ламінація, висікання. Ми з любов’ю підходимо до кожного замовлення, і намагаємось вкласти в нього весь наш професіоналізм та досвід.

Пріоритетами у нашій роботі є не тільки висока якість, а й швидкість виготовлення замовлення. Якщо Вам потрібна продукція «на вчора», Ви звернулися за адресою. Різні види друку, у зв’язку зі специфікою виробництва, потребують різної кількості часу, ми завжди намагаємося звести цей час до мінімуму без втрати якості.

Клієнт, у всьому процесі виробництва, для нас є головною ланкою. Ви завжди можете отримати вичерпну консультацію від наших менеджерів та дизайнерів на ваше замовлення, а також почути поради, як отримати якісну продукцію за оптимальною ціною.

Ми щиро радіємо, коли наша робота допомагає вам досягти бажаних цілей.

 

Успіху Вам та натхнення!   

 

З повагою,

колектив друкарні «Віваріо»